Trämått

Trämått
Trämått
Trämått
Trämått
Trämått
Trämått

Klubbat för:

800 SEK

Utropspris

1 500 SEK

MÅTT, 2 st, krönta järnbeslagna trämått, varav 1 bemålat, 1800-tal, höjd 38, 43x43, resp höjd 39 41x41 cm
PROVENIENS: Tullverket

356150

2016-01-26