Klubbat för:
800 SEK
Utropspris
1 500 SEK
MÅTT, 2 st, krönta järnbeslagna trämått, varav 1 bemålat, 1800-tal, höjd 38, 43x43, resp höjd 39 41x41 cm
PROVENIENS: Tullverket
356150
2016-01-26
Gör en kostnadsfri värdering här