Cecilia Haupt
2016-01-25
356159
| Klubbat belopp | 3 000 SEK |
| Utropspris | 4 000 SEK |
CECILIA HAUPT (född 1972): Längtans landskap, signerad på baksidan Cecilia Haupt, olja på duk, ca 40x40 cm
Fläckar