Skrivbord

Skrivbord
Skrivbord
Skrivbord
Skrivbord
Skrivbord
Skrivbord
Skrivbord
Skrivbord
Skrivbord
Skrivbord
Skrivbord
Skrivbord

Klubbat för:

2 000 SEK

Utropspris

1 200 SEK

SKRIVBORD, gulmålat, 1900-tal, låda i sargen, höjd 70, 82x44 cm

Slitage

356165

2016-01-26