Klubbat för:
1 100 SEK
Utropspris
2 000 SEK
STRÖMMINGSNÄT med nätsticka märkt CK 1948, näversänken med stenar, LÅNGREVAR, 2 st, 1900-talets första del, NÄT, hästtagel, NÄTVAKARE, 3 + 1
Proveniens: Göran Dyhléns fiskesamling
356176
2016-02-27
Gör en kostnadsfri värdering här