Strömmingsnät, Göran Dyhlén

Strömmingsnät, Göran Dyhlén
Strömmingsnät, Göran Dyhlén
Strömmingsnät, Göran Dyhlén
Strömmingsnät, Göran Dyhlén
Strömmingsnät, Göran Dyhlén
Strömmingsnät, Göran Dyhlén
Strömmingsnät, Göran Dyhlén
Strömmingsnät, Göran Dyhlén
Strömmingsnät, Göran Dyhlén
Strömmingsnät, Göran Dyhlén

Klubbat för:

1 100 SEK

Utropspris

2 000 SEK

STRÖMMINGSNÄT med nätsticka märkt CK 1948, näversänken med stenar, LÅNGREVAR, 2 st, 1900-talets första del, NÄT, hästtagel, NÄTVAKARE, 3 + 1

Proveniens: Göran Dyhléns fiskesamling

356176

2016-02-27