Våg

Våg
Våg
Våg
Våg
Våg
Våg

Klubbat för:

800 SEK

Utropspris

1 000 SEK

VÅG, mässing, tidigt 1900-tal, fodral i mahogny, totalhöjd inkl. fodral ca 34 cm
ÖVRIGT: Sannolikt urpsrungligen från Gävle Tullkammare
PROVENIENS: Tullverket

356181

2016-01-26