Håvar, Göran Dyhlén

Håvar, Göran Dyhlén
Håvar, Göran Dyhlén
Håvar, Göran Dyhlén
Håvar, Göran Dyhlén
Håvar, Göran Dyhlén
Håvar, Göran Dyhlén
Håvar, Göran Dyhlén
Håvar, Göran Dyhlén

Klubbat för:

1 900 SEK

Utropspris

1 500 SEK

HÅVAR, 3 st, varav en gjord i ett stycke, 1900-talets första del

Proveniens: Göran Dyhléns fiskesamling

356183

2016-02-27