Roland Svensson akvarell "Vitharan"

Roland Svensson akvarell
Roland Svensson akvarell
Roland Svensson akvarell
Roland Svensson akvarell

Klubbat för:

17 500 SEK

Utropspris

15 000 SEK

ROLAND SVENSSON (1910-2003): "Vitharan", signerad och daterad Roland S -68, akvarell på papper, ca 40 x 53 cm
Ingår i Samling Roland Svensson

356188

2016-01-25