Mikroskop mässing

Mikroskop mässing
Mikroskop mässing
Mikroskop mässing
Mikroskop mässing

Klubbat för:

2 200 SEK

Utropspris

1 500 SEK

MIKROSKOP, 2 st, omkring 1900, mässing, mikroskopens höjd ca 25 cm
PROVENIENS: Tullverket

Slitage, skadade etuier

356190

2016-01-26