Båtspön och pimpelspön, Göran Dyhlén

Klubbat för:

800 SEK

Utropspris

1 500 SEK

BÅTSPÖN, 2 st, PIMPELSPÖN, 9 st, 1900-tal

Proveniens: Göran Dyhléns fiskesamling

356200

2016-02-27