Klubbat för:
1 500 SEK
Utropspris
3 000 SEK
KASSAKISTA, 1800-tal, järn, med 2 bärhandtag, höjd 50, 60x45 cm
PROVENIENS: Tullverket
Senare bemålning, bruksslitage, nyckel saknas
356204
2016-01-26
Gör en kostnadsfri värdering här