Kassakista

Kassakista
Kassakista
Kassakista
Kassakista
Kassakista
Kassakista

Klubbat för:

1 900 SEK

Utropspris

3 000 SEK

KASSAKISTA, 1800-tal, järn, med 2 bärhandtag, höjd 50, 60x45 cm
PROVENIENS: Tullverket

Bruksslitage, nyckel saknas

356206

2016-01-26