Vindor, Göran Dyhlén

Vindor, Göran Dyhlén
Vindor, Göran Dyhlén

Klubbat för:

700 SEK

Utropspris

1 200 SEK

VINDOR, 6 st, 1800/1900-tal, delvis med garn

Proveniens: Göran Dyhléns fiskesamling

356210

2016-02-27