Vindor, Göran Dyhlén

Vindor, Göran Dyhlén
Vindor, Göran Dyhlén

Klubbat för:

1 500 SEK

Utropspris

1 200 SEK

VINDOR, 8 st, delvis med garn, 1800/1900-tal

Proveniens: Göran Dyhléns fiskesamling

356211

2016-02-27