Vindor, Göran Dyhlén
Closed
2016-02-27
356211
| Sold for | 1 500 SEK |
| Estimate | 1 200 SEK |
VINDOR, 8 st, delvis med garn, 1800/1900-tal
Proveniens: Göran Dyhléns fiskesamling