3 vindor, Göran Dyhlén
Vollendet
2016-02-27
356214
| Höchstes Gebot | 900 SEK |
| Schätzwert | 1 000 SEK |
VINDOR, 4 st varav 3 med garn, 1800/1900-tal
Proveniens: Göran Dyhléns fiskesamling