3 vindor, Göran Dyhlén

3 vindor, Göran Dyhlén
3 vindor, Göran Dyhlén
3 vindor, Göran Dyhlén
3 vindor, Göran Dyhlén

Klubbat för:

900 SEK

Utropspris

1 000 SEK

VINDOR, 4 st varav 3 med garn, 1800/1900-tal

Proveniens: Göran Dyhléns fiskesamling

356214

2016-02-27