Kassaskåp
2016-01-26
356216
| Klubbat belopp | 3 000 SEK |
| Utropspris | 2 000 SEK |
KASSASKÅP, 1800-tal, järn, höjd 50, 40x35 cm, nyckel medföljer
PROVENIENS: Tullverket
Senare bemålning, bruksslitage