Klubbat för:
3 000 SEK
Utropspris
2 000 SEK
KASSASKÅP, 1800-tal, järn, höjd 50, 40x35 cm, nyckel medföljer
PROVENIENS: Tullverket
Senare bemålning, bruksslitage
356216
2016-01-26
Gör en kostnadsfri värdering här