Kassaskåp

Kassaskåp
Kassaskåp
Kassaskåp
Kassaskåp
Kassaskåp
Kassaskåp
Kassaskåp
Kassaskåp

Klubbat för:

3 000 SEK

Utropspris

2 000 SEK

KASSASKÅP, 1800-tal, järn, höjd 50, 40x35 cm, nyckel medföljer
PROVENIENS: Tullverket

Senare bemålning, bruksslitage

356216

2016-01-26