Nätvakare, Göran Dyhlén
Valmis
2016-02-27
356224
| Korkein tarjous | 550 SEK |
| Arviointi | 800 SEK |
NÄTVAKARE, 2 st, 1800/1900-tal, en med bomärke
Proveniens: Göran Dyhléns fiskesamling