Nätvakare, Göran Dyhlén

Nätvakare, Göran Dyhlén
Nätvakare, Göran Dyhlén
Nätvakare, Göran Dyhlén
Nätvakare, Göran Dyhlén

Klubbat för:

550 SEK

Utropspris

800 SEK

NÄTVAKARE, 2 st, 1800/1900-tal, en med bomärke

Proveniens: Göran Dyhléns fiskesamling

356224

2016-02-27