Brännjärn

Brännjärn
Brännjärn

Klubbat för:

1 100 SEK

Utropspris

1 000 SEK

BRÄNNJÄRN, 7 st, gjutjärn, 1800-tal, "Luleå", "Kongelfs Distr.", "Helsingborg", "G.W. Götherström", "L. Krona", "Svensk Egendom", "Halmstads Distr", längd ca 46-82 cm
PROVENIENS: Tullverket

Slitage

356236

2016-01-26