Fork, Harka och Narv, Göran Dyhlén

Klubbat för:

1 000 SEK

Utropspris

2 000 SEK

FORK "Fiskskrämma", HARKA, Söderala, 1800-tal, NARV (Ålljuster), längd 170, 139 resp 224

Proveniens: Göran Dyhléns fiskesamling

356238

2016-02-27