Klubbat för:
1 100 SEK
Utropspris
1 000 SEK
PREJLYKTOR, 3 st, tidigt 1900-tal, bemålad plåt, färgat glas, höjd ca 33-34 cm
PROVENIENS: Tullverket
Slitage, färgbortfall
356246
2016-01-26
Gör en kostnadsfri värdering här