Lyktor

Lyktor
Lyktor
Lyktor
Lyktor

Klubbat för:

1 100 SEK

Utropspris

1 000 SEK

PREJLYKTOR, 3 st, tidigt 1900-tal, bemålad plåt, färgat glas, höjd ca 33-34 cm
PROVENIENS: Tullverket

Slitage, färgbortfall

356246

2016-01-26