Klubbat för:
600 SEK
Utropspris
1 000 SEK
VÅG, mässing, 1900-talets första del, fodral i mahogny, totalhöjd inkl. fodral ca 34 cm
PROVENIENS: Tullverket
Slitage, skador, knopp på låda saknas
356248
2016-01-26
Gör en kostnadsfri värdering här