Vikter i mässing

Vikter i mässing
Vikter i mässing
Vikter i mässing
Vikter i mässing
Vikter i mässing
Vikter i mässing

Såld för:

3 000 SEK

Utropspris

1 000 SEK

VIKTSATSER, STÄLL, mässing, 1800/1900-tal, stämplade med kronor, största måttet 5 kilogram, höjd ca 1,5-13,5 cm totallängd ca 56 cm
PROVENIENS: Tullverket

Slitage

356252

2016-01-26