Klubbat för:
3 000 SEK
Utropspris
1 000 SEK
VIKTSATSER, STÄLL, mässing, 1800/1900-tal, stämplade med kronor, största måttet 5 kilogram, höjd ca 1,5-13,5 cm totallängd ca 56 cm
PROVENIENS: Tullverket
Slitage
356252
2016-01-26
Gör en kostnadsfri värdering här