Prejlyktor 5 st
2016-01-26
356263
| Klubbat belopp | 500 SEK |
| Utropspris | 1 200 SEK |
PREJLYKTOR, 5 st, 1900-tal, bemålad plåt, färgat glas, höjd ca 13-33 cm
PROVENIENS: Tullverket
Slitage, skador