Roland Svensson akvarell

Roland Svensson akvarell
Roland Svensson akvarell

Klubbat för:

4 000 SEK

Utropspris

5 000 SEK

ROLAND SVENSSON (1910-2003): "Stoltenhoff Island, Tristan da Cunha, South Atlantic Ocean", signerad och daterad Roland S 1970, akvarell med täckvitt, ca 25 x 44,5 cm
Ingår i Samling Roland Svensson

356264

2016-01-25