Roland Svensson akvarell
Klubbat för:
4 000 SEK
Utropspris
5 000 SEK
ROLAND SVENSSON (1910-2003): "Stoltenhoff Island, Tristan da Cunha, South Atlantic Ocean", signerad och daterad Roland S 1970, akvarell med täckvitt, ca 25 x 44,5 cm
Ingår i Samling Roland Svensson
356264
2016-01-25