Roland Svensson färglitografi
2016-01-25
356266
| Klubbat belopp | 550 SEK |
| Utropspris | 1 200 SEK |
ROLAND SVENSSON (1910-2003): "Albatrossen", signerad Roland S, färglitografi, pt 1969, ca 32 x 44 cm
Ingår i Samling Roland Svensson