Roland Svensson Vinterbåten

Roland Svensson Vinterbåten
Roland Svensson Vinterbåten
Roland Svensson Vinterbåten
Roland Svensson Vinterbåten

Klubbat för:

9 400 SEK

6 000 SEK

ROLAND SVENSSON (1910-2003): "Vinterbåten", signerad och numrerad Roland S. pt 62, färglitografi, ca 42 x 33 cm
Ingår i Samling Roland Svensson

Med gåvodedikation

356275

2016-01-25