Roland Svensson färglitografi
2016-01-25
356277
| Klubbat belopp | 3 200 SEK |
| Utropspris | 2 500 SEK |
ROLAND SVENSSON (1910-2003): "En sommarnatt i Lilla Nassa", signerad Roland S, HC XLV/L, färglitografi, ca 28 x 48 cm
Ingår i Samling Roland Svensson
Med dedikation