Roland Svensson färglitografi

Roland Svensson färglitografi
Roland Svensson färglitografi
Roland Svensson färglitografi
Roland Svensson färglitografi

Klubbat för:

3 200 SEK

Utropspris

2 500 SEK

ROLAND SVENSSON (1910-2003): "En sommarnatt i Lilla Nassa", signerad Roland S, HC XLV/L, färglitografi, ca 28 x 48 cm
Ingår i Samling Roland Svensson

Med dedikation

356277

2016-01-25