Roland Svensson - Svenska Högarnas fyrplats 1974

Klubbat för:

3 000 SEK

Utropspris

2 500 SEK

ROLAND SVENSSON (1910-2003): "Svenska Högarnas fyrplats", signerad och daterad Roland S, 1974, H.C XXX/VI, färglitografi, ca 30 x 45 cm
Ingår i Samling Roland Svensson

356300

2016-01-25