Klubbat för:
2 800 SEK
Utropspris
4 000 SEK
HYLLSYSTEM, 1950-tal, teak, bar- och vitrinskåp, bredd ca 300, höjd ca 210 cm
Ej monterat, slitage/märken, hyllplan av glas med mindre nagg
356302
2016-01-26
Gör en kostnadsfri värdering här