Hyllsystem 1950-tal

Hyllsystem 1950-tal
Hyllsystem 1950-tal
Hyllsystem 1950-tal
Hyllsystem 1950-tal

Klubbat för:

2 800 SEK

Utropspris

4 000 SEK

HYLLSYSTEM, 1950-tal, teak, bar- och vitrinskåp, bredd ca 300, höjd ca 210 cm

Ej monterat, slitage/märken, hyllplan av glas med mindre nagg

356302

2016-01-26