Roland Svensson litografier
Klubbat för:
500 SEK
Utropspris
1 500 SEK
ROLAND SVENSSON (1910-2003): (2), "Pelarvinter vid Svvansbryggan" samt båt på strand, signerade och numrerade, ca 37 x 28 resp 27 x 38 cm
Ingår i Samling Roland Svensson
Båt på strand med dedikation, smärre blekt
356303
2016-01-25