Roland Svensson litografier

Roland Svensson litografier
Roland Svensson litografier
Roland Svensson litografier
Roland Svensson litografier
Roland Svensson litografier
Roland Svensson litografier
Roland Svensson litografier
Roland Svensson litografier

Klubbat för:

500 SEK

Utropspris

1 500 SEK

ROLAND SVENSSON (1910-2003): (2), "Pelarvinter vid Svvansbryggan" samt båt på strand, signerade och numrerade, ca 37 x 28 resp 27 x 38 cm
Ingår i Samling Roland Svensson

Båt på strand med dedikation, smärre blekt

356303

2016-01-25