Anslagstavla

Anslagstavla
Anslagstavla
Anslagstavla
Anslagstavla
Anslagstavla
Anslagstavla

Klubbat för:

5 200 SEK

Utropspris

1 500 SEK

ANSLAGSTAVLA, 1800-tal, bemålat trä med glasdörr, försedd med texten "Söndags-Wakt Vaktmästare" samt daterad 1842, höjd 74,5, bredd 48 cm
PROVENIENS: Tullverket

Bruksslitage, senar glas

356312

2016-01-26