Klubbat för:
5 200 SEK
Utropspris
1 500 SEK
ANSLAGSTAVLA, 1800-tal, bemålat trä med glasdörr, försedd med texten "Söndags-Wakt Vaktmästare" samt daterad 1842, höjd 74,5, bredd 48 cm
PROVENIENS: Tullverket
Bruksslitage, senar glas
356312
2016-01-26
Gör en kostnadsfri värdering här