Boksnurra
Klubbat för:
5 400 SEK
Utropspris
2 000 SEK
BOKSNURRA, 1930-tal, brickmärkt Åtvidabergs Snickerifabrik, hyllplan samt ställbar avlastningshylla, ek, höjd 95, 57x57 cm
PROVENIENS: Tullverket
Bruksslitage, fläckar, saknar hjultrissor
356315
2016-01-26