Boksnurra

Boksnurra
Boksnurra
Boksnurra
Boksnurra
Boksnurra
Boksnurra

Klubbat för:

5 400 SEK

Utropspris

2 000 SEK

BOKSNURRA, 1930-tal, brickmärkt Åtvidabergs Snickerifabrik, hyllplan samt ställbar avlastningshylla, ek, höjd 95, 57x57 cm
PROVENIENS: Tullverket

Bruksslitage, fläckar, saknar hjultrissor

356315

2016-01-26