Bengt Landin färglitografier

Bengt Landin färglitografier
Bengt Landin färglitografier
Bengt Landin färglitografier
Bengt Landin färglitografier

Klubbat för:

550 SEK

1 500 SEK

BENGT LANDIN (född 1933): (2) Figurkompositioner, signerade och daterade Bengt Landin resp Bengt Landin 1975, 144/150 resp 221/260, färglitografier, 38 x 53 resp 40 x 57 cm

356326

2016-01-27