Klubbat för:
550 SEK
1 500 SEK
BENGT LANDIN (född 1933): (2) Figurkompositioner, signerade och daterade Bengt Landin resp Bengt Landin 1975, 144/150 resp 221/260, färglitografier, 38 x 53 resp 40 x 57 cm
356326
2016-01-27