Skeppsblock

Skeppsblock
Skeppsblock
Skeppsblock
Skeppsblock
Skeppsblock
Skeppsblock

Klubbat för:

3 200 SEK

Utropspris

1 200 SEK

SKEPPSBLOCK, 2 st, 18/1900-tal, bemålat trä, trissor i järn respektive metall, längd 50 cm respektive 62 cm
PROVENIENS: Tullverket

356335

2016-01-26