Sven Jonsson färglitografi

Sven Jonsson färglitografi
Sven Jonsson färglitografi

Klubbat för:

700 SEK

Utropspris

1 000 SEK

SVEN JONSSON (1902-1981): Komposition, signerad Sven Jonsson, EA, färglitografi, ca 38 x 45,5 cm

356337

2016-01-27