Bokskåp renässans
Klubbat för:
5 600 SEK
Utropspris
4 000 SEK
BOKSKÅP, 1800-talets andra hälft, nyrenässans, 2-delat, trädekor av blomster samt kannelyrer, flyttbara hyllplan, höjd ca 229, 93x43 cm, nycklar medföljer
Renoverat, kompletterat, delvis omarbetat, senare bemålat, slitage
356347
2016-01-27