Bokskåp renässans

Bokskåp renässans
Bokskåp renässans
Bokskåp renässans
Bokskåp renässans
Bokskåp renässans
Bokskåp renässans
Bokskåp renässans
Bokskåp renässans
Bokskåp renässans
Bokskåp renässans

Klubbat för:

5 600 SEK

Utropspris

4 000 SEK

BOKSKÅP, 1800-talets andra hälft, nyrenässans, 2-delat, trädekor av blomster samt kannelyrer, flyttbara hyllplan, höjd ca 229, 93x43 cm, nycklar medföljer

Renoverat, kompletterat, delvis omarbetat, senare bemålat, slitage

356347

2016-01-27