Flaggspel

Flaggspel
Flaggspel

Klubbat för:

6 800 SEK

Utropspris

1 000 SEK

FLAGGSPEL, tidigt 1900-tal, bomull, bokstav A-Z, originalsäck medföljer, längd per flagga ca 44 cm
PROVENIENS: Tullverket

Bruksslitage, fläckar

356351

2016-01-26