Sve X:et Erixon färglitografi

Sve X:et Erixon färglitografi
Sve X:et Erixon färglitografi
Sve X:et Erixon färglitografi
Sve X:et Erixon färglitografi

Klubbat för:

500 SEK

Utropspris

1 200 SEK

SVEN X:ET ERIXSON (1899-1970): (2) Motiv från Lofoten, signerade Sven Erixon, 79/100 resp 36/100, färglitografier, ca 47 x 37 resp 49 x 35 cm

356362

2016-01-27