Klubbat för:
500 SEK
Utropspris
1 200 SEK
SVEN X:ET ERIXSON (1899-1970): (2) Motiv från Lofoten, signerade Sven Erixon, 79/100 resp 36/100, färglitografier, ca 47 x 37 resp 49 x 35 cm
356362
2016-01-27
Gör en kostnadsfri värdering här