Akrivskåp

Akrivskåp
Akrivskåp
Akrivskåp
Akrivskåp
Akrivskåp
Akrivskåp
Akrivskåp
Akrivskåp
Akrivskåp
Akrivskåp

Klubbat för:

10 000 SEK

Utropspris

1 500 SEK

ARKIVSKÅP, 1960-tal, björk, med 21 lådor, draghandtag i mässing, stämpelmärkt S.K.N. Juli 1966, höjd ca 145, 61 x 41 cm
PROVENIENS: Tullverket

Slitage

356371

2016-01-26