Klubbat för:
2 000 SEK
Utropspris
2 000 SEK
SKÅLFAT, VAS, SKÅL med lock, FAT, 2+1+1, SKÅLAR, 2 st, porslin, Kinas, 17/1800-tal, dekor i underglasyrblått resp emaljfärger, skålfatets diameter ca 21 cm
Smärre skador
356372
2016-01-26
Gör en kostnadsfri värdering här