Svensk flagga

Svensk flagga
Svensk flagga

Klubbat för:

3 000 SEK

Utropspris

1 500 SEK

SVENSK FLAGGA, 18/1900-tal, bomull, originalsäck, utförd i mörkblått och gult, flaggan är i oanvänt skick, 400x225 cm
PROVENIENS: Tullverket

Säcken med fläckar

356378

2016-01-26