Vågar

Vågar
Vågar
Vågar
Vågar

Såld för:

550 SEK

Utropspris

1 000 SEK

BALANSVÅGAR, 2 st, mässing, 1900-talets första hälft, höjd ca 40-47 cm
PROVENIENS: Tullverket

En saknar vågskål

356384

2016-01-26