Eva Zettervall figurscen

Eva Zettervall figurscen
Eva Zettervall figurscen
Eva Zettervall figurscen
Eva Zettervall figurscen

Klubbat för:

2 000 SEK

Utropspris

3 000 SEK

EVA ZETTERVALL (född 1941): Figurscen, signerad och daterad Eva H Z -88, olja på papper uppfäst på pannå, 90,5x106,5 cm

Smärre färgbortfall

356399

2016-01-27