Unionsflagga

Unionsflagga
Unionsflagga

Klubbat för:

1 900 SEK

Utropspris

1 000 SEK

UNIONSFLAGGA, 1800-tal, bomull, tvåtungad med tullverkets emblem, 230x138 cm
PROVENIENS: Tullverket

Slitage, skador, ena tungan saknas

356400

2016-01-27