Hattar 4 st

Hattar 4 st
Hattar 4 st
Hattar 4 st
Hattar 4 st

Klubbat för:

2 200 SEK

Schätzwert

1 000 SEK

Beschreibung

HATTASKAR med HATTAR, 1900-talets första hälft, ask i läder, en hatt märkt "P. Söderström & Co

Zustandsbeschreibung

Slitage, skador, askar med skador

356403

2016-01-27