Klubbat för:
2 200 SEK
Schätzwert
1 000 SEK
Beschreibung
HATTASKAR med HATTAR, 1900-talets första hälft, ask i läder, en hatt märkt "P. Söderström & Co
Zustandsbeschreibung
Slitage, skador, askar med skador
356403
2016-01-27
Har du ett liknande objekt
Vi söker föremål till våra kommande auktioner