Bord

Bord
Bord
Bord
Bord
Bord
Bord
Bord
Bord
Bord
Bord

Klubbat för:

11 000 SEK

Utropspris

3 000 SEK

NATURBORD, 1900-tal, solid rot, ädelträ, diameter ca 66, höjd ca 62 cm

Bruksslitage

356404

2016-02-10